Povánoční detox pleti.

Sladké, hodně sladkého, páté přes deváté. Pokud to tak v těchto dnech nemáte, gratuluji. Já tomu všemu neodolala.

Pupínek sem, pupínek tam. Pleť se více mastí. Není divu. Tolik cukru a bílé mouky už je vážně na pováženou.

Takže, já si koupila očistný čaj od Sonnentor- Postní čas- jak výstižné pro moji situaci. Pokusím se o protikvasinkovou dietu a snad mi bude odpuštěno.

A co pleť? Co s ní? Ta si také zaslouží péči. A zaslouží si měsíční kúru ( po dobu menstruace vynechte a po ní pokračujte).

Na peeling netlačte, pouze jemně masírujte a pak smyjte.

Do pravidelné péče o pleť doporučuji zahrnout tyto produkty:

Detoxikační obličejové mýdlo Indívo nebo Savon de Lisoleil Jojoba a bambus, kterým si pleť očistíte. Následně použijte na hydrataci květovou vodu máta nebo rozmarýn. Tyto dva hydroláty jsou velmi vhodné na mastnou pleť. Pokud vaše pleť trpí na akné, ale současně tvoří šupinky a je dehydratovaná, udělá vám dobře Navia Čistící gel pro mastnou pleť a hydrolát levandule.

Na vlhkou pleť naneste 2-3 kapičky Kalibračního séra Indívo, pokud potřebujete vyrovnat mastná a suchá místa. Pro hodně mastící se pleť je skvělý Navia konopný krém. Oba produkty mám doma, používám a jsem moc spokojená. Používám dle nálady a stavu pleti.

Poslední tečka rituálu je SOS sérum Indívo, které aplikujete pouze na akné postižená místa.

Takto sestavená péče ráno a večer vám pomůže zkrotit vaše dietní hříšky, které se projeví na obličeji, ale stále platí, že stav vnitřního prostředí se odráží na zevnějšku. Třeba příští rok cukru odoláme a nebude záchrana potřeba. Naše tělo si to zaslouží.