Je to tak. Přišel k nám podzim. Doba zpomalení našeho životního tempa. Okamžiky sdílení a pálení svící a svíček všeho druhu. Protože já sama chvíle u mihotajících se světýlek miluji, nabízím vám v obchůdku Ze Země i v jeho e-shopu své oblíbené svíčkové speciality.

V mém světě Ze Země nabízím celou kategorii svíček a bytových vůní. Vybírala jsem je pro vás opravdu pečlivě. Stejně jako kosmetiku, kterou nabízím, tak i svíčky a vůně do domácnosti sama používám. Zaměřila jsem se na ručně dělané produkty, které v sobě ukrývají kouzlo a životní přístup svých tvůrců.

Jemnô Láska svíčka Ze Země

Sojové svíčky Jemnô

Jsi milovaná. Láska. Jsi můj poklad. Cesta orientem. Pokoj v duši. Radost. V lese. Nejedná se jen o slovní hříčku, která dává dohromady tajuplný vzkaz pro vás. Jsou to jména zdravých svíček Jemnô od Barbory Moravčíkové. Bára své aromaterapeutické svíčky vyrábí z čistého sojového vosku a bavlněného knotu. Svíčky nádherně voní díky přírodním silicím. Jsou ručně odlévané do skla a hoří mnohem déle, než ty klasické. Konkrétně vám prosvítí a provoní život více než 40 hodin.

 

V nabídce je i svíčka Vánoční. Kombinace vůně hřebíčku, pomeranče a skořice dokáže skvěle naladit na vánoční čas. Může posloužit jako ideální vánoční dárek.

Jemnô Vánoční svíčka Ze Země

 

Taková Láska v sobě nese jemnou vůni s afrodiziakálními účinky. Do prostředí, kde svíčku zapálíte, se bude postupně uvolňovat Ylang ylang, geránium a sladká mandle. Krásně zarelaxujete, ale díky aromaterapeutickým účinkům této voňavé kombinace si navíc dodáte sebevědomí a dostanete se do rovnováhy.

Jemnô Láska svíčka Ze Země

 

Cesta orientem je vůně, ve které se snoubí santalové, cedrové a růžové dřevo s Ylang ylang. Voní jemně, přesto smyslně. Můžete při ní i meditovat a harmonizovat svou duši a tělo.

Jemnô Cesta orientem svíčka Ze Země

 

Pokoj v duši vám dokáže zajistit svíčka s tímto konkrétním názvem. Má levandulovou vůni. Dostane vás do klidu a míru. Čistí ovzduší v domě, dokonce i v dětských pokojích.

Jemnô Pokoj v duši svíčka Ze Země

 

Jásat můžete, když si zapálíte Radost. Pomeranč s mandarinkou, grepem, bergamotem a vanilkou vám dodají dobrou náladu. Máte-li stres a nemůžete spát, rozhodně doporučuji sáhnout po tomto zázraku ze Slovenska.

Jemnô Radost svíčka Ze Země

 

To, že les uklidňuje a dodává energie, je známá věc. A pokud se chcete cítit jako V lese i u vás doma, sáhněte po této stejnojmenné vůni. Ukrývá v sobě santalové dřevo, kadidlo, pačuli a borovici s jedlí.

Jemnô V lese svíčka Ze Země

 

Chcete-li někomu říci: „Jsi můj poklad. Být s Tebou je tak úžasné…“ Vyberte si variantu vůně z citrónu, citronové trávy, bergamotu a vavřínu kubébového. Zlepšuje náladu a čistí vzduch. Tahle kombinace skvěle poslouží jak jí, tak i jemu.

Jemnô Jsi můj poklad svíčka Ze Země


Jsi milovaná
? Tohle si jednoznačně potvrdíte, když dostanete nebo se samy obdarujete touto nádhernou vůní. Santalové dřevo, Ylang ylang a vanilka se skvěle doplňují a společně vytváří opojnou vůní, která zahoří pro vaše srdce.

Jemnô Jsi milovaná svíčka Ze Země


Sojové vosky
Jemnô

Protože jsou specialitky mojí specialitou, všechny uvedené vůně vám nabízím i ve variantě sojového vosku do aromalampy. Jedná se o 5 voňavých srdíček v papírové krabičce, které udělají radost nejen vám, ale komukoliv, koho jimi ze srdce podarujete. Vybírat můžete z vůní Cesta do orientu,  Láska, Pokoj v duši, Radost a V lese.

Jemnô sojový vosk V lese Ze Země

Jemnô sojový vosk Ze Země


Svíčky s neotřelým designem Radua Crystal

Snažím se neustále objevovat nové věci a přinášet je do životů i vám. Jedním z mých nejnovějších objevů je návrhářka Radua Kaňáková Zneikahová, která ručně vyrábí nádherné sklo. To si zamilovala už jako malá, kdy pozorovala maminku při práci v dílně. Její bezolovnaté křišťálové sklo je inspirováno přírodou a vyrábí ho v malé rodinné dílně.

Už brzy se můžete těšit na svíčky v křišťálových sklenkách. Jejich úžasný design osvěží vaši domácnost. Jsou vyrobené z ekologického sojového vosku a bavlněného knotu. Organické esenciální oleje jim dodávají aroma Citronelly s kapkou kouzelné krémové bavlny. Nebo voní jako Jasmín, Konvalinka či Magnólie. Pokud máte rádi Vanilku, tak tu má pro Vás Radua také. A vytvořila i variantu pro milovníky Zeleného čaje. Sklenky na svíčky mají různou podobu. Jakmile tyhle designové lahůdky naskladním, budu vás informovat. Už se těšíte?

Radua Crystal svíčky Ze Země

 

Přeji vám příjemné podzimní měsíce provoněné vůněmi, které máte rádi. A které potěší i vaši duši.

Vaše Marcela Ze Země