Potřebujete dodat sebedůvěru a chybí vám odvaha udělat důležitý krok či změnu? Ztrácíte lásku k životu a cítíte se bez energie? Cítíte se pod tlakem a jste nervózní? To všechno se dá řešit. Slyšeli jste už o toaletních vodách a parfémech, které léčí? Pojďte se ponořit do světa vůní a jejich terapie. Do světa Bachových květů a esencí…

Aromaterapie v podobě Les Fleurs de Bach

Ze Země má ve své nabídce produkty Les Fleurs de Bach, které harmonizují duševní i fyzickou pohodu a které nás dostávají do reality. Mě osobně touto přidanou hodnotou velmi oslovily, na rozdíl od jiných přírodních parfémů. Jedná se o jemné vůně nebo esence s účinky Bachových květů. To jsou vonné esence s alkoholem získávaným z bio pšenice. Esence jsou z planých květů sbíraných za plného rozkvětu a slunného dne. Už jenom z toho je ta okouzlující vůně cítit, co říkáte?

Ze Země Bachovy esence

Bachovy květy léčí nemoci

Víte, že existuje 38 elixírů, které pokryjí veškeré negativní emoce člověka? Dr. Edward Bach byl patologem, bakteriologem a homeopatem, který během první světové války pečoval o zraněné. Věřil, že mentální stavy mají vliv na fyzické zdraví. Díky jeho studiu a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Popsal metodu sběru vybraných květů a zachování pozitivních sil. A doporučil, jak s elixíry pracovat. Podle něj totiž ve většině z nás přetrvává jedna nebo i více charakterových chyb, které nám překážejí ve vývoji a my je musíme hledat. Konečné a úplné vyléčení z nemoci podle něj totiž přichází zevnitř. To, co známe jako nemoc, je stavem vnitřní poruchy. Zajímavé, že?

Při výběru Bachových esencí je důležité rozpoznat své vlastní emocionální nedostatky. Je třeba dostat se do sebe a poznávat své city, zážitky, obavy a emoční nedostatky, které jsou příčinou našich psychických i fyzických obtíží. Vybírat můžete například Aura parfémy nebo můžete volit z nabídky 100 % přírodních toaletních vod a parfémů. K dispozici jsou i esenciální spreje, které působí okamžitě.

 

Aura parfémy Les Fleurs de Bach

Jedná se o propojení aromaterapie s Bachovou terapií. Parfémy se rozstříknou nad hlavou. Zahalí nás pak do voňavé mlhy, která svým jemným působením harmonizuje. Použít je můžete třeba v autě, kanceláři nebo na procházce s kočárkem. Prostě když nemáte možnost kapat si z esence.

 

Třeba pro dodání energie najdete v nabídce Aura parfém energie, který pomáhá obnovit energii, ale taky elán a chuť do života. Když se cítíte vyčerpaní nebo jste po dlouhodobé nemoci, pomáhá nám správně s naší energií pracovat.

Ze Země Bachovy esence aura energie

Pokud je vaše dítě pod tlakem, doporučujeme využít Aura parfém Klidné dítě. Vaše dítě utiší, uklidní a podpoří. Navrací klidnější mysl a tolerantnost.

 

Ze Země Bachovy esence aura klidné dítě

Aura parfém Konflikt zase uvolňuje atmosféru, kde převládá nádech bojovnosti a negativní postoje.

 

Ze Země Bachovy esence aura konflikt

 

V případě, že potřebujete okamžitě ulevit v období bolesti, smutku, zármutku a náhlých událostí, je pro vás
Aura parfém První pomoc/Urgency to pravé.

Ze Země Bachovy esence aura první pomoc

A pokud potřebujete vypomoci s usínáním, existuje Aura parfém Spánek. Ten už podle svého názvu pomáhá navrátit plnohodnotné spání.

Ze Země Bachovy esence aura spánek

Rádi byste si navrátili vnitřní klid a pohodu v období stresového zatížení? Vyzkoušejte Aura parfém Stres.

Ze Země Bachovy esence aura stres

Toaletní vody a parfémy Les Fleurs de Bach

Jsou to vůně, které harmonizují ducha i tělo. Složení je z přírodních bio esenciálních olejů a alkoholu.

 

Toaletní voda Odvaha/Audace je sladká a veselá vůně plná života. Navrací dostatek sebedůvěry ve škole i v práci. Dodává odvahu při pohovoru, před vystoupením nebo před jinou důležitou událostí v životě. Jedná se o kombinaci Bachových květů a bílé plumérie, indického jasmínu v pozadí s Ylang ylang.

Ze Země Bachovy esence parfém audace

Vůně navracející energii. To je Toaletní voda Radost/Allegresse. Je kombinací Bachových květů s vůní Verbeny a bergamotu na dřevitém základu. Dodává radostného ducha a posiluje lásku k životu.

Ze Země Bachovy esence parfém allegresse

Toaletní voda Soulad/Harmonie je kombinací Bachových květů a vůní fíkovníků, zelené trávy, karamelu a také vanilky. Přináší okamžitou harmonii a soulad do života.

Ze Země Bachovy esence parfém harmonie

V nabídce je i přírodní parfém pro zvýšení přitažlivosti a dodání sebedůvěry. Jde o Parfém Smyslnost/Volupté(s), který je ideální pro ženy. Má citrusové tóny s bergamotem sladěné s fialkou. Jedná se o jemnou a podmanivou vůni.

Ze Země Bachovy esence parfem Volupte

Co říkáte na vůni, která dodává lehkou a šťastnou mysl? Jedná se o mého favorita,
Parfém Šťastný den/Délice(s). Krásně voní a navíc navrací pohodu a klid. Podmanivá vůně Šťastného dne je způsobena svěžími tóny mandarinky na teplých tónech cedru a santalového dřeva.

Ze Země Bachovy esence parfem delices

Parfém Présence(s) je vyvážený parfém se svěží, příjemnou a blahodárnou vůní. Podporuje silný pocit vnitřního usmíření a pozitivní postoj k přírodě. Harmonizuje.

Ze Země Bachovy esence parfem presences

Existuje také kořeněná vůně, která je vhodná i pro muže. Jedná se o Parfém Vivacité(s). Aktivuje radost, bystrost a vitalitu. Podporuje podnikavého ducha a podněcuje angažovanost. Uvolňuje pocit důvěry a jistoty. Energizuje.

Ze Země Bachovy esence parfem vivacites

Esenciální spreje Les Fleurs de Bach

Takové pomoci do kapsy, které se rozstřikují dle potřeby do úst nebo rozpouští v nápoji, to jsou esence. Jsou skvělé pro případy okamžité potřeby.

 

Esence První pomoc/Urgences je sprej pro okamžitou pomoc v případě šoku, bolesti, zármutku nebo jiných náhlých problémů. Působí hned a má zklidňující účinek. Může se během dne používat opakovaně. K dispozici je i větší balení (20 ml).

Ze Země Bachovy esence prvni pomoc

Esence Stres/Anti-stress je ideální volba pro ty, kdo žijí pod tlakem a cítí se nervózní, napjatí nebo hyperaktivní. Navrací vyrovnanost a zklidňuje. Opět je k mání i 20 ml lahvička.

Ze Země Bachovy esence stres

Co říkáte na Esenci Cestování/Travels? Je pro ty, kteří mají obavy z cest nebo jejichž cesty doprovází nervozita. Je ideální pro překonání strachu z létání. Máme pro vás rovnou 20 ml balení.

Ze Země Bachovy esence travels

 

Při depresích je ideálním řešením Esence Deprese/Depression. Řeší pocity skleslosti, sklíčenosti, mrzutosti a přecitlivělosti.

Ze Země Bachovy esence deprese

 

Esence Energie/Epuisement je skvělou volbou pro ty, kteří se cítí úplně vyčerpaní a přepracovaní. Pomáhají získat novou energii a nadšení v každém dni.

Ze Země Bachovy esence energie

 

Esence Menopauza/Ménopause je skvělým doplňkem ženy během období menopauzy. Pomáhá řešit návaly horka, neklidný spánek, noční buzení nebo třeba změny nálad. Je rovnou ve 20 ml lahvičce.

Ze Země Bachovy esence menopausa

 

Sebedůvěru vám dodá Esence Sebedůvěra/Self-Confidence. Je skvělá pro ty, kteří si nedůvěřují a trpí stydlivostí, opatrností a až přílišnou plachostí. Pomáhá najít vlastní hodnoty a dodat vnitřní sílu i smělost. Je opět ve větším, 20 ml balení.

Ze Země Bachovy esence sebeduvera

 

Esence Spánek/Sleep je ideální pro ty, kdo mají problém s usínáním nebo trpí na neklidné spaní. Pomáhá navrátit zdravý, klidný a plnohodnotný spánek. Existuje ve 20 ml flakonku.

Ze Země Bachovy esence spanek

 

Cítíte neklid v přítomnosti nebo se děsíte budoucnosti? Esence Strach/Fears (20 ml) zbavuje pocitů úzkosti, strachu a hrůzy.

Ze Země Bachovy esence strach

 

Víte, že existují i Bachovky pro zvířata, které byly vyvinuty ve spolupráci s veterinářem? Proč taky ne. I zvířata prožívají emoce. Agrese, úzkost, stres, strach, deprese… všechny tyto pocity se dají pozitivně ovlivnit. Trápí vás třeba smutné zvíře, které ztratilo chuť do života? Může být lhostejné, nehraje si, nejí, není kontaktní. I tohle jde vyřešit. Stačí Bachovky pravidelně stříkat do misky s vodou či jídlem nebo je aplikovat do srsti.

Ze Země Bachovy esence animals smutek

 

To je voňavého léčivého nadělení, že? Moje jasná volba je Parfém Šťastný den. A proto ho přeji i vám.

Vaše Marcela Ze Země